Wskazówki dojazdu

Samochodem:

  • Jadąc od strony Krakowa lub Nowego Sącza: w miejscowości Mszana Dolna skręcamy na światłach w kierunku Wadowic. Następnie: po przejechaniu około 10 km i wjechaniu w granice miasta Rabka Zdrój, mijamy po lewej stronie sklep Lewiatan, przejeżdżamy jeszcze 200m i skręcamy w prawo przed naszą żółtą tablicą informacyjną, dojeżdżając na miejsce.
  • Jadąc od strony Skomielnej Białej: po minięciu stacji paliw "Orlen", skręcić na niewielkim rondzie w drugi zjazd, prowadzący w kierunku Mszany Dolnej. Jadąc tą drogą minąć po prawej stronie stok narciarski "Polczakówka" i za zakrętem, po przejechaniu około 1,5 kilometra, wypatrywać po lewej stronie żółtej tablicy informacyjnej, za którą należy skręcić w lewo. Drogą po płytach dojedziesz na miejsce.
  • Jadąc od strony Rabki-Zdrój: skręcić na Rondzie wylotowym z miasta w pierwszy zjazd, po czym postępować jak powyżej.

Pociągiem:

  • Wysiąść na dworcu PKP w Rabce-Zdrój i udać się na przystanek busów po drugiej stronie brukowanej drogi, po czym wsiąść do busa w kierunku Mszany Dolnej lub Olszówki i wysiąść na przystanku w Zarytym przy Lewiatanie.
  • Do Chabówki: brak bezpośredniego połączenia z naszą dzielnicą. Prosimy więc po przyjeździe zadzwonić do ośrodka. Przyślemy po Państwa transport

Autobusem z Krakowa:

  • Jeżeli jadą Państwo busem, należy wysiąść na dworcu głównym busów w Rabce-Zdroju. Tam należy przesiąść się do busa jadącego w kierunku Mszany Dolnej lub Olszówki i po przejechanu paru przystanków wysiąść na przystanku w Zarytym przy Lewiatanie.
  • Jeżeli jadą Państwo autokarem, najprawdopodobniej nie będzie on wjeżdżał do Rabki-Zdrój, należy więc wysiąść w Chabówce. Nie ma stamtąd połączeń autobusowych do naszej dzielnicy, dlatego proszę zadzwonić do ośrodka, skąd przyjedzie po państwa transport.
  • W przypadku jakichkolwiek trudności z dojazdem do ośrodka, będąc już w pobliżu, proszę dzwonić pod numer 509496160, a postaramy się wyjaśnić dokładnie jak do nas trafić lub wyślemy po państwa transport.